Základní pravidla chování na diskusním fóru policie

Moderátor: tommy

Základní pravidla chování na diskusním fóru policie

Příspěvekod tommy » 10 úno 2012, 23:11

Základní pravidla fóra OOP Horní Slavkov:


pravidlo č. 1
Každý užívatel je osobně zodpovědný za každý svůj příspěvek na tomto fóru. Při porušení pravidel může být Váš příspěvek bez upozornění upraven, přesunut nebo odstraněn.


pravidlo č. 2
Zákaz psaní vulgárních výrazů a také jakéhokoliv slovního napadání náboženských, rasových, či jiných skupin. Zákaz propagace jakékoliv formy násilí, jakož i udávání odkazů na stránky s takovouto tématikou. Zákaz používání vtipů a příspěvků s tématikou postižených, sexuální orientace, pornografie, náboženství a nebo rasové diskriminace.


pravidlo č. 3
Je zakázáno při psaní příspěvků uvádět osobní údaje osob nebo jmenovat konkrétní osoby a označovat je jako pachatele protiprávního jednání. V případě nějakých poznatků spojených s určitými osobami nebo trestnou činností využijte buď elektronickou poštu sooophslav@mvcr.cz nebo osobní jednání.


pravidlo č. 4
Na tomto diskusním fóru se neřeší konkrétní případy, které jsou nebo byly v řešení Policií Horní Slavkov. Při dotazech souvisejících s těmito případy se obraťte buď osobně, písemně nebo elektronickou poštou na zdejší útvar Policie ČR, obvodní oddělení Horní Slavkov.


pravidlo č. 5
Než založíte nové téma podívejte se, jestli už stejné ve fóru není. Celé fórum tak bude pro všechny přehlednější.

Při závažném a opakovaném porušení některých z pravidel bude uživateli, který je poruší smazán účet, případně zablokována jeho IP pro vstup na toto diskusní fórum!!
Obrázek
tommy
 
Příspěvky: 7
Registrován: 16 led 2008, 05:55

Zpět na Dotazy a náměty pro obvodní oddělení Policie v Horním Slavkově

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron